BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 14965413
nr 1496 5413
Ljuskrona
Venetiansk. Höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:34:43
100 kr
150 kr